KONST / Litografier / Färglitografier 15143261
nr 1514 3261
Leif Rönn
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerad, numrerad HC. Färglitografi, bildmått: 11x11 cm, yttermått inklusive ram: 31x27 cm
Leif Rönn, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:48:40
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr